Kumluca ilçesinde ve semtlerinde hizmette olduğumuz 1997 yılından bu tarafa gelişen teknolojinin de vermiş olduğu güç ile gelişiyoruz, inkişaf ediyoruz. Bütün Antalya Kumluca ilçesinde hizmette olduğumuzu tebarüz ettirmek istiyoruz. Antalya Kumluca Siemens servisi olarak hizmet takdim etmek bizler için kurumumuzun gurur kaynağı oluyor. Kumluca Siemens bayii arıyorsanız doğru noktadasınız. Kumluca Siemens servisi, sizlerin tüm sorunları için dünden bugüne ar-ge çalışması gerçekleştiriyor. Siemens servisi düşünülünce akla ilk olarak Kumluca Siemens servisi olarak bizler geliyoruz. Bunu başarmamızı sizler sağladığınız teşekkür ederiz.

Kumlucanın son bilinen nüfusu 67.000`i geçmekte ve bu kadar nüfusa hizmet vermek profesyonellik ve grup çalışması gerektiriyor. İşte biz bunu çok iyi yapıyoruz sizlerin bizleri yeğlemesi sayesinde. Kumluca ilçesindeki tüm müşterilerimize hitap etmek için günden güne ekip kalitemizi ve sayımızı arttırmaya çaba ediyoruz. Kumluca Siemens servisi, 67.000 nüfusa hitap edebilmek için 43 araç ve 88 usta başı ile hizmette. Tüm Siemens cihazlarınızda meydana gelen arızlar için fabrika tarafından eğitimli usta başı elemanlarınızla sizlere hizmet için hazır bulunuyoruz.

Antalya Kumluca Siemens servisi olarak tüm yılların tecrübesi ile hizmetlerimizi size sunmaktayız. SiemensKumluca ilçesinin geniş nüfusu için tam donanımlı grubumuz 7 gün 24 saat sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Kumluca ilçesinde ikamet eden tüm jüpterlerimizin Siemens Çamaşır Makinesi, Siemens Bulaşık Makinesi ve Siemens Buzdolabı ürünlerinde meydana gelebilecek tüm sorunlar için uzman ekibimiz ile beraber hizmetteyiz.

Bir cevap yazın