Antalya Siemens servisi iletişim bilgileri:

Antalya Siemens servisi olarak sizlere MuratpaşaKonyaaltıKepez, Döşemealtı, Lara, Meltem, Gazipaşa, Finike, Demre, Korkuteli, Mevlana, Belek, Akseki, Gündogmuş, İbradi, Kumluca, Serik, Elmalı, Alanya, Aksu ilçelerindeki servis zinrimiz ile haftanın 6 günü 24 saat hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz bazılarından bahsedecek olursak Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı, Klima ve Kurutma makinesi bakım ve onarımı yapmaktayız.

Telefon bilgilerimiz:

Genel merkez: 444 2 492

Antalya Siemens servisi: 0 (242) 814 18 00

Antalya Siemens servisi müşterilerimizin hizmetine devam ediyor ve müşteri memnuniyetini kazanıyor. Antalya Siemens servisi olarak cihazınızda her türlü problemlere meydan okuyor. İşyerinizde veya evinizde cihazlarınız arızalandığında arayabileceğiniz ilk servis numarası 444 2 492`dur. Antalya`nın tüm ilçe ve semtlerinde yer alan Siemens servis ağımız ile hızlı ve güvenli servis hizmeti sunmaktayız..

Beyaz eşya kategorisinde bulunan Siemens ürünlerinden "Bulaşık makinesi, Çamaşır makinesi, Buzdolabı ve Klima" gibi ürünlerimiz yer almaktadır. Küçük ev aletleri kategorisinde de "Ocak, Ütü ve Süpürge makinesi" ürünlerimizbulunmaktadır. Beyaz eşya ve küçük ev aletleri kategorisinin tümünde geçerli 1 yıl garanti hizmetimizden ücretsiz  yararlanabilirsiniz.Antalya ilinde yer alan Siemens servis hizmetlmiz Siemens markasından bağımsız olmakla beraber özel servis hizmeti vermektedir. Sizler de Siemens servisi hizletlerimizden yararlanmak için bizlere 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Antalya Siemens Bulaşık Makinesi Servisi Hakkında

Antalya Siemens bulaşık makinesi servisi olarak bizlere haftanın 6 günü 24 saat ulaşabilir ve hizmetlerimizden gönlünüz istediği sürece yararlanabilirsiniz.

Antalya`nın tüm ilçe ve semtlerinde Bulaşık makineniz için tam donanımlı ekibimiz ve servis ağımız müşterimizin hizmetinde.

 

Antalya Siemens Çamaşır Makinesi Servisi Hakkında

Antalya Siemens çamaşır makinesi servisi olarak ilimizde yer alan tüm Çamaşır makinesi arızalarınız için servis hizmetlerimiz vardır.

Antalya Siemens servisi olarak tüm sorunlarınız için hizmet vermekteyiz.

 

Antalya Siemens Buzdolabı Servisi Hakkında

Antaya`nın merkezinde yer alan tüm müşterilerimiz için hizmet veren Siemens buzdolabı servis ağı, Buzdlabı`nızdaki tüm sorunlarınız için bizlere 6 gün 24 saat ulaşailiirsiniz.

Antalya Siemens Buzdolabı servisi, soğutmama, su akıtma veya v.b. sorunlarınız için 444 2 492 numaralı hattımız ile hizmet veriyoruz.

 

Antalya Siemens Klima Servisi Hakkında

Siemens buzdolabı servisi olarak Antalya ilinde tüm ilçere hizmet veren profesyonel servis anlayışımız ve müşteri memnuniyeti prensibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Antalya Siemens klima servisi olarak tüm onarım ve değişen parçalarınız 1 yıl garantilidir.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın